Autor Tema: [INFORMATIVNO] Kako se uspešno predstaviti?  (Posjeta: 6475 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline order66

• I'm gonna make him an offer he can't refuse
  • *
[INFORMATIVNO] Kako se uspešno predstaviti?
« u: 22-12-2010, 00:55:03 »

POMOĆ OKO PREDSTAVLJANJA

Nekima je zasigurno problem šta napisati u ovoj temi da zainteresuje korisnike da bi poželeli novih korisnicima lepu i opšrinu dobrodošlicu . To je verovatno iz razloga što novi ili pak oni korisnici koji se vraćaju napišu svoje predstavljanje ukratko u par reči i to je sve . Ovde u ovoj temi možete saznati ili vam pak mozemo pomoći i dati motiv i inspiraciju šta da napišete pri predstavljaju.

PRVO I OSNOVNO RECITE IME

• Možete reći ime i prezime u RL.
  • Možete reći ime i prezime In Game.
  • Možete reći neki svoj nadminak ili pak nadimke.
  • Možete reći vaše forum ime mada oni već piše u samom profilu ali ni ovo nije na odmet.

ZATIM MOŽETE REĆI ODAKLE STE I U KOJU ŠKOLU IDETE ILI PAK RADITE

• Znači koja škola.
  • Koji razred u školi.
  • Ako je posao koji posao i sl.

OSTALO IZ ŽIVOTA

• Još neki vas hobi.
  • Šta vas jos zanima u životu.
  • Šta vas je privuklo i ko vas je doveo ili pak kao ste saznali za nas.
  • Zašto ste baš nas odabrali.
  • I mnoštvo drugih stvari koje vam padnu na pamet.

Naravno ovo ne mora da vam bude šablom ali možete napisati neke stavke odavde verujte mi ako napišete bar 5 od ovih teza imat čete puno bolju dobrodošlicu i tema sa predstavljanjem vam neće biti prazna.

PRIMERI PRAVILNIH TEMA

• Znaci ovo gore su pravilne teme , uvatio sam da se lepo vidi i datum i sve , zelim vam skrenuti paznju na to da kad otvarate nove teme pogledate u vasim postovima kad ste zadnji put otvarali ako je proslo 3 meseca od zadnje teme onda otvorite naravno stavite lepo Ime Prezime , i dole u opisu sta vam dusa zeli znaci ne trazim roman ali bilo bi pozeljno 2 do 3 normalne recenice(posebno ako ste novi clan srw-a). Takodje da vam skrenem paznju na to da npr. ako cekate da vam se sifra vrati ili unban i tome slicno a niste bili na odsutnosti ili ste mozda bili ali kao pisete opet cisto da obavestite ostale da ste se vratili nakon unbana to necu tolerisati znaci lepo sam obljasnio i to morate postovati!

PRIMERI NEPRAVILNIH TEMA

• Sta ovim temam ne valja? Na prvi pogled izlgeda kao sasvim normalna tema, ali nije proso odredjeni vremenski period od prosle teme, na to morate posebno obratiti paznju. Znaci gore imate obljasnjeno ceka se treba drzati i do "ovoga" nece doci.

@za postove vam necu nista pricati, posto i sami znate kako i sta ( ali ako vam nije jasno ili imate nekakvo pitanje/zamerku ili sta vec mozete mi se obratiti na pm)
« Zadnja izmjena: 28-10-2016, 21:04:34 od 黒崎 - 斬月 »

Odg: [INFORMATIVNO] Kako se uspješno predstaviti?
« Odgovori #1 u: 14-05-2015, 17:03:53 »
BUMP*
| barrack loopy - quit4life - ostao na forumu - respect svima |

Offline Pacarelli™

• *
« Odgovori #2 u: 22-01-2016, 01:13:53 »
BUMP - Obavezno pročitati , dosta će vam pomoći kako nastaviti dalje. :)

KERIM DIABLO[73]  ☆☆  Vittime Della Mafia  ☆☆  Outsider [1]  ☆☆  EX. LA LEADER

LOS BALKAN Member Since:8.11.2011
BALLAS GANG Member Since:29.2.2016

Online Zаngетsu

• geтsuga тenshou
  • *
« Odgovori #3 u: 02-06-2016, 19:36:51 »
*Osvezavanje teme, Procitajte ovo pomocice vam da se predstavite!

Online Zаngетsu

• geтsuga тenshou
  • *
Odg: [INFORMATIVNO] Kako se uspešno predstaviti?
« Odgovori #4 u: 28-10-2016, 21:23:46 »
  • Napravljeni primeri pravilnih/nepravilnih tema , oni koji jos uvek ne znaju kako se pravilno predstave neka vise puta procitaju i uvide razliku da nebi bilo "zasto sam dobio ban" i slicno..