Autor Tema: [INFO] Obavijesti podforuma  (Posjeta: 359 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online Thєo

• Errare humanum est
  • *
[INFO] Obavijesti podforuma
« u: 20-04-2016, 09:32:12 »
U ovoj temi ce se nalazite sve vaznije obavijesti koje su se tokom vremena promijenile ili nadodale.
« Zadnja izmjena: 20-04-2016, 09:33:54 od Kolinda ❤ »

DOMINIK LUXWORTH [53] || Police Department || Global Admin [4]

Los Balkan Game Admin since 13.1-6.8.2014. & 3.4.2015. -
Los Balkan Global Moderator since 6.5.2014. - 6.6.2014. & 7.4.2015. -

Online Thєo

• Errare humanum est
  • *
Odg: [INFO] Obavijesti podforuma
« Odgovori #1 u: 20-04-2016, 09:32:17 »
Sljedeci clan koji bude komentirao u temama a da nije sudionik u zamjenama tj. prijevarama dobit ce ban na 3 dana.

Ne znam sto vam nije jasno u ovoj objavi , citajte ovo.

Sljedeci clan koji bude komentirao u temama a da nije sudionik u zamjenama tj. prijevarama dobit ce ban na 3 dana.

BUMP, Citajte ovo...

08. IMOVINSKE PRIJEVARE
Prijevare vezane uz imovinu (kod prodaje, nadoplate, mjenjanja itd.) između 2 igrača su strogo zabranjene.
U prijevare spada i ubijanje ili korištenje /rob komande tijekom obavljanja kupo-prodaje ili mjenjanja.

U ovo pravilo ne spada:

• Dozvole da vam neko plati kasnije tj. "na dug". To je vaša dobra volja i ako vam ne plati dug sami ste si krivi.
  • Posudbe, iznajmljivanja itd. Sve to ide na vlastitu odgovornost, ako vam ne vrate sami ste si krivi.
  • Prodaja/nadoplate/mjenjanja između više od 2 igrača, to nije preporučeno i sudjelujete u tome na vlastitu odgovornost.
  • Pogreške prilikom pisanja cijene, to je vaša greška i nije prijevara. Nemojte uvijek biti sigurni u sebe, radije provjerite broj koji ste upisali.

Kazna za kršenje pravila: Ban na neodređeno.
Dobro ovo procitajte i ne postavljajte glupe teme.
Znaci ne padajte na gluposti zamjene u troje i ostalo znaci ja tebi nesto da prodam pa cu uci na drugi acc pa cu ti onda dat ostalo znaci nista od toga automatski cu je izbrisat da znate.

Nemojte vise padat na fore tipa: Ja tebi prodam kucu za 10k, a ti meni 5mil sa drugog accounta il nest slicno tome. Iskljucivo radite prodaje/zamjene izmedu igraca sa kojim ste se konzultirali, ne ukljucujte nijednog drugog accounta niti igraca. Bez veze vi gubite, a drugi dobiva.

BUMP!

Pa vi i dalje nastavite radit po svome i vasim suvisnim komentarima.

Svaka rijesena tema ce biti obrisana nakon 7 dana, dovoljno vremena da svako svoju temu pregleda.

DOMINIK LUXWORTH [53] || Police Department || Global Admin [4]

Los Balkan Game Admin since 13.1-6.8.2014. & 3.4.2015. -
Los Balkan Global Moderator since 6.5.2014. - 6.6.2014. & 7.4.2015. -