Autor Tema: [RIJESENO] Dejan Jurda  (Posjeta: 165 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online Mateo_Jupe

• Panamera Flow
  • *
[RIJESENO] Dejan Jurda
« u: 07-01-2017, 23:31:06 »
Žalite se na: Dejan Jurda
Vaše ime i prezime: Mateo Jupe
Razlog: Odbijanje čiste žalbe. Znači ovako, ja vozim deliver i Luka Perovic me izbaci. Ja odem da se vratim nazad sa deliverom a onda mi Mita zapali deliver a ja opsujem Luki jer me je izbacio iz delivera. Onda ovaj Rick Soprano otvori kapiju i ubije me. Ja se žalim i dotični odbije žalbu razlog "Odbijeno! - psovao si ga"...Govorio sam Jurdi da makne opomenu a on nije htio. Ne želim nikakvu kaznu za Jurdu nego samo da mu dadne opomenu!
Dokazi:
Evo di sam se žalio na ovog Ricka i Jurda odbije žalbu a ovaj Rick doš'o minutu nakon što sam to napiso vidi se na timestampu...
Dokaz di je me Luka Perovic izbacio iz delivera i ja mu opsovo
Slika statsa (/account stats): /account stats

U KOLIKO NISTE SAM AKTER ZALBE, SVEDOK ILI CLAN LOS BALKAN TEAMA NE SMETE PISATI U TEMI VEZANOJ ZA NEKU ZALBU, U SUPROTNOM DOBIJATE ZABRANU PISANJA OD 3 DANA
« Zadnja izmjena: 08-01-2017, 09:15:08 od Odsutan. Kitan ® »

Mateo Jupe [37] ıllı Federal Bureau of Investigation ıllı Deputy [5]

Uskoro sig

Respekt to: Angelo Pelegrini, Kiki Boss, Lorenzo King, Matija Castello, Roby Boby, Vale Gamer, Frank Nilson, Java aka Vuk, Ivan Selleck, Joker aka ninđa, Dominik Luxworth, Luka Gracin, Azur Wizard, Tare Boss, Jason Franklin, Edin Nuhanović i ima vas još al mi se neda nabrajat  :P

Offline Zаngетsu

• geтsuga тenshou
  • *
Odg: Dejan Jurda
« Odgovori #1 u: 07-01-2017, 23:40:15 »
pa da, na slikama se vidi kako psujes al to koga psujes nez i odma sam odbio jer sam misleo da si ovom psovo i da on ima ralog te ga nisam ni pitao dal ima dokaz za to.. Al opet zasto bi on tebe pucao? , ako treba dacu mu opomenu mada te dokaze koje si ovde postavio trebao si u zalbi na mog clana da stavis a ne da cekas da ja odbijem pa se zalis, ako vec oces opomenu za njega barem uradi kako treba..

Online Mateo_Jupe

• Panamera Flow
  • *
« Odgovori #2 u: 07-01-2017, 23:51:05 »
pa da, na slikama se vidi kako psujes al to koga psujes nez i odma sam odbio jer sam misleo da si ovom psovo i da on ima ralog te ga nisam ni pitao dal ima dokaz za to.. Al opet zasto bi on tebe pucao? , ako treba dacu mu opomenu mada te dokaze koje si ovde postavio trebao si u zalbi na mog clana da stavis a ne da cekas da ja odbijem pa se zalis, ako vec oces opomenu za njega barem uradi kako treba..
o bože dragi  roll:

Dokaz je čist a ako sam ja njemu nešto uradio onda nek on postavi dokaze..

Mateo Jupe [37] ıllı Federal Bureau of Investigation ıllı Deputy [5]

Uskoro sig

Respekt to: Angelo Pelegrini, Kiki Boss, Lorenzo King, Matija Castello, Roby Boby, Vale Gamer, Frank Nilson, Java aka Vuk, Ivan Selleck, Joker aka ninđa, Dominik Luxworth, Luka Gracin, Azur Wizard, Tare Boss, Jason Franklin, Edin Nuhanović i ima vas još al mi se neda nabrajat  :P

Offline Kitan ®

• ® Tanki
  • *
« Odgovori #3 u: 08-01-2017, 09:14:30 »
Daj mu opomenu Jurda. Mateo kad se zalis na nekog stavis sve full dokaze odmah.
☆☆☆☆
Global
Angelo Pelegrini
RB
A-K