Autor Tema: [RIJESENO] Dejan Jurda  (Posjeta: 176 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mateo_Jupe

• ...
  • *
[RIJESENO] Dejan Jurda
« u: 07-01-2017, 23:31:06 »
Žalite se na: Dejan Jurda
Vaše ime i prezime: Mateo Jupe
Razlog: Odbijanje čiste žalbe. Znači ovako, ja vozim deliver i Luka Perovic me izbaci. Ja odem da se vratim nazad sa deliverom a onda mi Mita zapali deliver a ja opsujem Luki jer me je izbacio iz delivera. Onda ovaj Rick Soprano otvori kapiju i ubije me. Ja se žalim i dotični odbije žalbu razlog "Odbijeno! - psovao si ga"...Govorio sam Jurdi da makne opomenu a on nije htio. Ne želim nikakvu kaznu za Jurdu nego samo da mu dadne opomenu!
Dokazi:
Evo di sam se žalio na ovog Ricka i Jurda odbije žalbu a ovaj Rick doš'o minutu nakon što sam to napiso vidi se na timestampu...
Dokaz di je me Luka Perovic izbacio iz delivera i ja mu opsovo
Slika statsa (/account stats): /account stats

U KOLIKO NISTE SAM AKTER ZALBE, SVEDOK ILI CLAN LOS BALKAN TEAMA NE SMETE PISATI U TEMI VEZANOJ ZA NEKU ZALBU, U SUPROTNOM DOBIJATE ZABRANU PISANJA OD 3 DANA
« Zadnja izmjena: 08-01-2017, 09:15:08 od Odsutan. Kitan ® »

Mateo Jupe [39] ¤ Federal Bureau of Investigation ¤ Director [6]

¤ Ex. Police Department leader ¤
¤ Ex. Škola moderator ¤
¤ Vijesti i Zanimljivost moderator since 29.12.2016 ¤
¤ FBI leader since 23.01.2017 ¤

Online Zаngетsu

• geтsuga тenshou
  • *
Odg: Dejan Jurda
« Odgovori #1 u: 07-01-2017, 23:40:15 »
pa da, na slikama se vidi kako psujes al to koga psujes nez i odma sam odbio jer sam misleo da si ovom psovo i da on ima ralog te ga nisam ni pitao dal ima dokaz za to.. Al opet zasto bi on tebe pucao? , ako treba dacu mu opomenu mada te dokaze koje si ovde postavio trebao si u zalbi na mog clana da stavis a ne da cekas da ja odbijem pa se zalis, ako vec oces opomenu za njega barem uradi kako treba..

Offline Mateo_Jupe

• ...
  • *
« Odgovori #2 u: 07-01-2017, 23:51:05 »
pa da, na slikama se vidi kako psujes al to koga psujes nez i odma sam odbio jer sam misleo da si ovom psovo i da on ima ralog te ga nisam ni pitao dal ima dokaz za to.. Al opet zasto bi on tebe pucao? , ako treba dacu mu opomenu mada te dokaze koje si ovde postavio trebao si u zalbi na mog clana da stavis a ne da cekas da ja odbijem pa se zalis, ako vec oces opomenu za njega barem uradi kako treba..
o bože dragi  roll:

Dokaz je čist a ako sam ja njemu nešto uradio onda nek on postavi dokaze..

Mateo Jupe [39] ¤ Federal Bureau of Investigation ¤ Director [6]

¤ Ex. Police Department leader ¤
¤ Ex. Škola moderator ¤
¤ Vijesti i Zanimljivost moderator since 29.12.2016 ¤
¤ FBI leader since 23.01.2017 ¤

Offline Kitan ®

• ® Tanki
  • *
« Odgovori #3 u: 08-01-2017, 09:14:30 »
Daj mu opomenu Jurda. Mateo kad se zalis na nekog stavis sve full dokaze odmah.
☆☆☆☆
Global
Angelo Pelegrini
RB
A-K