Autor Tema: BRIAN/SATI Cody_Shakur  (Posjeta: 210 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

BRIAN/SATI Cody_Shakur
« u: 08-01-2017, 14:19:21 »
Žalite se na:Cody Shakur
Vaše ime i prezime:Nikola Shakur
Razlog:Pa eto upravo mi je da kick neznan ni ja zasto al pretpostavljam zato sta nisam acceptao armour u roku od deset sekundi. Eo vidite na ovoj slici kad sam probavao slikat i ije mi htjelo na chatu da me je izbacio iz organizacije jer nisam acceptao armour mogao je reci accept udarit me pa bi vidio jer ja sam bio na mobu u tom trenutku nisam ni vidio da mi je ponudio. mislim da ovo nije razlog za kick tako da zelim da ga se kazni. Nisam ja kriv sto si ti zivcan sto si spusio war jer neznas vodit war ali to nije razlog za kickavanje clanova bez razloga.
Dokazi:http://i.imgur.com/5A2ElN7.png
Slika statsa (/account stats):u arei sam

U KOLIKO NISTE SAM AKTER ZALBE, SVEDOK ILI CLAN LOS BALKAN TEAMA NE SMETE PISATI U TEMI VEZANOJ ZA NEKU ZALBU, U SUPROTNOM DOBIJATE ZABRANU PISANJA OD 3 DANA
« Zadnja izmjena: 08-01-2017, 21:23:37 od Odsutan. Kitan ® »
  Nikola Shakur
ex. Nikola Smith
ex. Fred Curtz
la cosa nostra forever

Offline Kejsi

• Dobrodosli na moj show Dame i Gospodo
  • *
Odg: Cody_Shakur
« Odgovori #1 u: 08-01-2017, 14:28:05 »

Govorim ti da acceptas ti nista , zasto ides afk ako si u vrsti bez ESC tipke

AFK (Away from Keyboard) je izmisljeno bas zbog toga
imas fino kad je igricu izdao Rockstar North 2005g za PC napravljena je opcija
PAUSE GAME
i Named i ostali su fino napravili u skripti texdraw {PAUZIRAN %:%:%} iznad igraca da se zna da lik nije tu da je otisao negdje i da se ne racuna na njemu
Takodje ove nove verzije sampa su stavili pjescani sat pored Nicka igraca za servere koji nemaju Textdraw Pauziran kao LB da se moze znat da igrac nije tu odnosno da je AFK
Ne znam sta ti nije jasno , Vernes mi je fino napisao odo afk pet minuta super care cao vidimo se za pet minuta i necu racunati na njeg
A ne kao ti vuces mi zivac samo Stisni taj esc javi mi da ides da ne racunam na tebe
« Zadnja izmjena: 08-01-2017, 14:30:05 od Kejsi »
Cody Shakur x La Cosa Nostra x Godfather

« Odgovori #2 u: 08-01-2017, 14:30:54 »
Ako vec nisam acceptao prvi put nisi mi trebao drugi put mogu ja i bez pance. Zar je to razlog za kick?
  Nikola Shakur
ex. Nikola Smith
ex. Fred Curtz
la cosa nostra forever

Offline Kejsi

• Dobrodosli na moj show Dame i Gospodo
  • *
« Odgovori #3 u: 08-01-2017, 14:35:26 »
Ako vec nisam acceptao prvi put nisi mi trebao drugi put mogu ja i bez pance. Zar je to razlog za kick?
Ne mogu te ja cekati 10 minuta govorim ti NIKOLA ti nista ne pises jer si afk
Treba Armour ako svi imaju armour imat ces i ti , posle wara je bilo okupljanje za dok jer je sef los i treba ti armour jer ih je na doku puno i ako sam ja reko da ti treba onda ti treba i zdravo
Cody Shakur x La Cosa Nostra x Godfather

« Odgovori #4 u: 08-01-2017, 15:11:58 »
Izjasnio se. LOCK
  Nikola Shakur
ex. Nikola Smith
ex. Fred Curtz
la cosa nostra forever

Offline Kitan ®

• ® Tanki
  • *
« Odgovori #5 u: 08-01-2017, 21:23:06 »
Ako je momak AFK bez ESC-a postoji kazna za to. A ne kickati odmah nekog, kontroliši se malo.
Druga stvar Brajan nije tu da samo vraca sate/delove i poene.

+1 opomena sada. Ubuduce promisli malo, i ako ti je stalo do organizacije cuvaj svakog clana, razumijem kad se neko drugi zali ali ovdje se samo tebe pita i ti ga tek tako kickas (sramota)

Brian ce ti vratiti sate a bices kaznjen opomenom predvidjenom za AFK bez ESC-a.
☆☆☆☆
Global
Angelo Pelegrini
RB
A-K