Autor Tema: [ODBIJENO] Ducky_Sanchez  (Posjeta: 230 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kostolomac

• ISKLJUČEN
  • *
[ODBIJENO] Ducky_Sanchez
« u: 08-01-2017, 23:40:03 »
Žalite se na:Ducky_Sanchez
Vaše ime i prezime:Melis_Sanchez
Razlog: odbijanje ciste zalbe
Dokazi: http://www.los-balkan.com/index.php?topic=140878.msg2857094#msg2857094 sta se tu ima molim Vas razmatrat, clanovi mu u interijeru ovaj olafur drogu koristi ocigledno pobjegli  s low HP na waru, ja i ovaj drugi iz BGFa usli da ih slikamo. Nemaju protivdokaza nikakvih, nije ammo da kazu isli po gun. Cisti abuse interijera da se heal. Oni su kao komentarisali da su nas usli slikat pa decki dajte dokaze nema te, jer ste prvi usli u mex, molim opomene za njih dvojicu i lidera jer odbija cistu zalbu i gura clanove. Ako svi mogu dobit za abuse opomene onda mogu i njih dva, sve se vidi na slikama pogotovo s koristenjem droge Olafura. Kad necete na fin nacin i stitis clanove molim i za lidera im opomenu pa da zna pravila. Eto o tome govorim ja zalim se s pravog frm acc ovaj me bana i odbije jer se stiti Ducky, koji stiti svoje clanove kao nepropisna zalba, jel Majke ti, kako ste providni.
Slika statsa (/account stats):http://i.imgur.com/jWuiCXX.jpg

U KOLIKO NISTE SAM AKTER ZALBE, SVEDOK ILI CLAN LOS BALKAN TEAMA NE SMETE PISATI U TEMI VEZANOJ ZA NEKU ZALBU, U SUPROTNOM DOBIJATE ZABRANU PISANJA OD 3 DANA
« Zadnja izmjena: 09-01-2017, 17:42:50 od Nova Kolinda ❤ »
PA IMAL OVDJE NA LB VISE IKO PRAVEDAN U ADMIN TIMU?

Offline gσ∂ℓιкє™

• Una hirundo non facit ver
  • *
Odg: Ducky_Sanchez
« Odgovori #1 u: 08-01-2017, 23:41:20 »
hoš keks ?
i opet na mene hahahh,dobar dobar.
@Skotaj ,NADZORNIK ODBIO.

EDIT:znamo cajicu ko si i šta si.

DUCKY SANCHEZ [65] ıllı LOS AZTECAS ıllı EL JEFE[6]

Offline Kostolomac

• ISKLJUČEN
  • *
« Odgovori #2 u: 08-01-2017, 23:43:59 »
hoš keks ?
i opet na mene hahahh,dobar dobar.
@Skotaj ,NADZORNIK ODBIO.

EDIT:znamo cajicu ko si i šta si.
Znam i ja da stitis clanove od ocigledne opomene jer vjerovatno hoces nekom od njih dat PLa, jer si i ti dobijo na takav nacin PLa kad sam se ja zalio pa Tomy odbijo cistu zalbu na tebe a Brajan kasnije rekao da ti se da opomena al kasno bilo jer si vec PL bio tako da, pa da ne dobije opomenu.
O tebi se ne treba pricat ko si nikako jer kolko si puta banan. stavi opomenu obojici i zdravo, sve se vidi na slikama onaj koristi drogu da se heal a onaj drugi prije stigao hranom dok sam ja usao. Nemaju protu dokaza o cemu pricat se ima tu.
« Zadnja izmjena: 08-01-2017, 23:45:54 od Kostolomac »
PA IMAL OVDJE NA LB VISE IKO PRAVEDAN U ADMIN TIMU?

Online Nova Kolinda ❤

• Errare humanum est.
  • *
« Odgovori #3 u: 09-01-2017, 17:42:42 »
Koji si ti faktor ovdje?

DOMINIK LUXWORTH [53] || Police Department [5] || Global Admin [4]

Los Balkan Game Admin since 13.1-6.8.2014. & 3.4.2015. -
Los Balkan Global Moderator since 6.5.2014. - 6.6.2014. & 7.4.2015. -