Autor Tema: Više server računa  (Posjeta: 4547 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Named

• void int PostaviX(int x)const;{ return double &x};
  • *
Više server računa
« u: 21-01-2017, 13:21:52 »
Da razjasnimo makar neke nedoumice i pitanja koja dobijam svaki dan.

- Da li je zabranjeno imati više acountova na serveru? Tehnički - ne. Zašto? Zato što je gotovo nemoguće dokazati da neki igrač zaista ima više računa. Ipak, u nekim situacijama je to očito. Igrači koji ipak odluče imati više računa i onda na nekima krše pravila, suočavaju se sa sankcijama ako otkrijemo ko su zapravo. Također, kao što sam već na glasio JESTE zabranjeno posjedovati imovinu na više računa. Konačno, što možda nekima nije jasno, lideri imaju pravo da vas izbace iz organizacije ako posumnjaju da imate više računa. Zašto to imaju pravo? Zato što je logično da ako imate više računa, niste lojalni organizaciji. Ne možete igrati aktivno i doprinositi razvoju organizacije. I konačno, možete koristiti nedozvoljene modove i pomoć, što vašoj organizaciji smeta ugledu i vašem lideru stvara probleme. Dakle, oni mogu da vas uninvitaju ako znaju da igrate na više računa. Naravno, vi se na to nemate pravo žaliti - jer im upravo ova tema daje to pravo. Konačno, kako će oni dokazati da je to vaših više računa? Kao što su admini dosada dokazivali. To dokazivanje svakako u nekim slučajevima nije ni nužno zato što se jasno zna da neki igrači zloupotrijebljavaju ovu "rupu" u pravilima.

To je sve. Tema je možda nešto duža od prosjeka, ali ako ne pročitate rizikujete sankcije. Sve na vlastitu odgovornost.
VAŽNE NAPOMENE PRIJE SLANJA PORUKE

Vaša pitanja u vezi zahtjeva za unban / resetiranje lozinke / prijava možete riješiti u navedenim podforumima.
Zahtjevi se rješavaju u navedenim podforumima, a ne preko privatnih poruka.

Općenita pitanja oko servera možete postaviti ovdje.

Offline moke voli plavuše

• JA SAM ŽGLIBO ŽGLIBAVI
  • *
Odg: Više server računa
« Odgovori #1 u: 05-08-2017, 19:09:14 »
Da se podsjetimo :)

+ da vam obavjestim zabranjeno je imati Sandboxie..

MOKE SOPRANO [56] BALLAS GANG FAMILY KOBE BRYANT[24]