Los Balkan
Los Balkan ® 2010-2022

[ARHIVA]

0 Članova i 6 Gostiju pregledava ovu temu.

Online nooBru

• nobru infernal
  • *
    • Spol:Muški
ŠTO I KAKO DALJE?

nooBru & ᴄʀᴏʜᴇᴀʀᴛ

DOSADAŠNJE STANJE

Mnogi od vas se pitaju što i kako dalje?! U zadnjih nekoliko mjeseci situacija na našoj zajednici nije bila na zadovoljavajućem nivou. Nestabilna administracija, odnosi između članova i prije svega odnos prema najdražoj nam zajednici. Takozvani "ratovi klanova" i neke nepotrebne grupacije samih članova, zadnjih nekoliko godina dovele su nas u nezgodnu situaciju.

SENTIMENTALNE VRIJEDNOSTI (NOSTALGIJA)

Mnogi od nas su na ovoj zajednici od samih početaka 2010. godine. Velika većina nas je doslovno odrasla na Los Balkanu. Također mnogi od vas koji niste ulazili IG po nekoliko godina i dalje ste vjerni članovi našeg foruma i redovno šaljete PM-e i "lupate" postove po "kafani" i raznim drugim podforumima. Dosta nas je već odraslo i nema vremena za "nolifanje" IG. Cilj nam je organizirati igru tako da probudi u svima vama onaj pozitivan osjećaj nostalgije i da apsolutno uživate u čarima igre kao prijašnjih godina.

ADMIN TEAM

Kako kaže ona narodna "Nije se rodio tko je narodu udovoljio". Kao što ste možda i sami primijetili u admin teamu se nalaze ljudi koji su obilježili dugi vremenski period na ključnim pozicijama za samo funkcioniranje zajednice. Od tih imena izdvojio bih Javu Wizarda i Luku Gracina koji su doslovno sami držali konce igre u vrijeme Nameda. To su ljudi koji poznaju sva pravila od a do ž i toga se u praksi drže. Također u teamu se nalaze ljudi poput Sonnya Whiskya i Ivana Grgurice koji su također vodili glavnu riječ, što bi mi u Dalmaciji rekli "U ono vrime". Jedan od također ključnih faktora ovog admin teama je i Jake Pery koji se pokazao kao izvrsna osoba za obavljanje visokih dužnosti unutar teama. Čovjek je bio 9 puta lider i svaki put je ostavio veliki utisak kako na članove svoje organizacije tako i na ostatak zajednice. Ralph Griffin najaktivniji igrač u proteklih godinu dana koji je prošao nekoliko liderstva i svaki put je ostvario enormne rezultate.

U kontaktu smo s još nekoliko starih članova admin teama. Ukoliko bude zainteresiranosti s njihove strane rado ćemo ih uključiti u naše planove.

FREEROAM SERVER

Kako zabava ne bi "patila" odlučili smo otvoriti freeroam server. Taj gamemode će vam poslužiti za zabavu sve dok novi gamemode na DL verziji ne ugleda svijetlo dana.

ORIGINAL SERVER

Uskoro ćemo otvoriti novi podforum u kojem će biti sve informacije vezane uz naš rad na pravom gamemodeu. Tamo će se nalaziti sve informacije do najsitnijih detalja.

« Zadnja izmjena: 07.02.2022, 17:30:33 od nooBru »

Offline Тодор.

• *

Online Voki

• FBI u srcu
  • *
aj da ako bude kako valja srecno vam bilo i iskreno zadovoljan sam jer ono bruno dobar momak klk znam croheart takodje tkd sretno vam

ıllı Cavi Whisky [1] ıllı Federal Bureau Of Investigation ıllı Director[6] ıllı
ıllı Cavi Whisky [1] ıllı Russian Mafia ıllı Pakhan[6] ıllı

Online ᴅɪʀᴇᴋᴛᴏʀ

• *
Samo napred ministre!
Miki Capone [43]

Hitman Agency - Legend [7]

Online Daki_Cappone

• Velež
  • *
Sretno Momci!
Ex. Ballas Leader x2
Ex. The Triads Leader

Online David97

• Kuiš?
  • *
    • Spol:Ženski

Offline нαятєz

• Those who want respect, give respect.
  • *
Djetinjstvo sam proveo na ovom serveru. Steta bi bilo da ovako nesto propadne. Hvala novim vlasnicima sto su preuzeli ovo. Idemo dalje!
« Zadnja izmjena: 06.01.2022, 04:25:00 od нαятєz »
Arthur Shelby

Online imaš žvaku?

• *
Podrška momci,sretno u daljem radu
ko si ti ustvari,de mi reci stari ?

Online Raimond

• *
7.1. to jest sutra ce biti tocno 10 godina kako sam se registrirao na forum profil. Odrastao sam uz ovaj server. Drago mi je da su ozbiljni ljudi preuzeli zajednicu. Podrska!
« Zadnja izmjena: 06.01.2022, 08:11:50 od Raimond »

Offline Sikira

• www.los-balkan.com
  • *
Djetinjstvo sam proveo na ovom serveru. Steta bi bilo da ovako nesto propadne. Hvala novim vlasnicima sto su preuzeli ovo. Idemo dalje!

Dobar si i ispa onda. rofl: rofl:

Najs idemo ekipa

Offline J. Teller

• tatin sin
  • *
 Decki, samo sibajte.. Sumnjam da bum igral, al nemojte pustiti da zajednica propadne.
Tebi u inat postat ću debela.

Offline D3xZ3R

• Exe.cs
  • *
Sretno momci uradite kako mislite da je najbolje za ovu zajednicu.

© Johnny Gallardo (2016 - 2021)
ex. Nadzornik Zahteva za unban & Savetovanja
ex. Nadzornik Forum Moderatora
ex. Nadzornik Leader Team
ex. Nadzornik Admin Team
ex. Global Moderator
ex. Ultra Admin
ex. Head Admin

Offline ТХЦФ™

• Много се размишља па се многе ствари схватe
  • *
Sjećam se pre par godina kada ste davali prvi GR, i ako smo neki od nas bili protiv, većina je govorila sada parafraziram: "jedva cekam, idemo sve isponova..." Većina igrača ima preko 20 godina u RLu, i ljudi imaju manje vremena da se posvete igrici... S toga treba da se napravi malo oduška i sa te strane, zašto odmah kick i opomene ako se čovjek ne uloguje IG jedan dan? znači ja da bih bio dobar lider moram 3 mjeseca da budem svaki dan po par sati ingame, i da ne smijem da odem 2 dana negde na letovanje bez razmišljanja kako ću sa sampom?
Drugi problem jesu ista imena. Lidere, admine, legende dobijaju uvjek ista lica, uvjek se pominju tu iste glave, najčešće imenovane pod nekim nadimcima, koji običnim igračima, posebno novim ništa ne znače, a uvjek im ti ljudi oduzimaju poziciju. Primjer, neki ćelo banovan 100 puta za čit, dođe sada i daje mu se lider opet? pa zbog toga ti server propada druže, jer taj neko ko je banovan 100 puta opet postaje posle GRa lider, legenda, admin... On dođe sa 300 sati i uzme lidera onome od 1200 sati, i ode sa pozicije lidera posle 7 dana, i opet dobije lidera u sledecoj organizaciji.
Napravite jednu normalnu zajednicu, a ne sve da ide preko veze, prestanite sa GRovima.
Želim vam puno sreće! :D
Ryan Twain
BGF Legend

Offline Тодор.

• *
Sjećam se pre par godina kada ste davali prvi GR, i ako smo neki od nas bili protiv, većina je govorila sada parafraziram: "jedva cekam, idemo sve isponova..." Većina igrača ima preko 20 godina u RLu, i ljudi imaju manje vremena da se posvete igrici... S toga treba da se napravi malo oduška i sa te strane, zašto odmah kick i opomene ako se čovjek ne uloguje IG jedan dan? znači ja da bih bio dobar lider moram 3 mjeseca da budem svaki dan po par sati ingame, i da ne smijem da odem 2 dana negde na letovanje bez razmišljanja kako ću sa sampom?
Drugi problem jesu ista imena. Lidere, admine, legende dobijaju uvjek ista lica, uvjek se pominju tu iste glave, najčešće imenovane pod nekim nadimcima, koji običnim igračima, posebno novim ništa ne znače, a uvjek im ti ljudi oduzimaju poziciju. Primjer, neki ćelo banovan 100 puta za čit, dođe sada i daje mu se lider opet? pa zbog toga ti server propada druže, jer taj neko ko je banovan 100 puta opet postaje posle GRa lider, legenda, admin... On dođe sa 300 sati i uzme lidera onome od 1200 sati, i ode sa pozicije lidera posle 7 dana, i opet dobije lidera u sledecoj organizaciji.
Napravite jednu normalnu zajednicu, a ne sve da ide preko veze, prestanite sa GRovima.
Želim vam puno sreće! :D

Upravu si skoro za sve, pogotovo za yayade koje su ovo i napravili od servera, forum postoji od 2010 a nema jedna tema starija od 2021? Koja je fora sa tim? Koliko jeste novih igrača došlo i otišlo zbog sistema, čitova (polazim od sebe, nisam upalio normalno igru bez čita od 2016. godine a i zašto bih kada nisi na nivou sa ostalim koji to koriste?)
Igra nam se poslednjih 3,4 godine svodila na ratove i ratove, možda da probamo sa malo više RP-a, znam za sistem i svestan sam da može da prođe kod nas, ima mnogo dece i igrača ove igrice koja i dan danas broji oko 2000,3000 na Balkanu. Mora da se napravi reforma celog sistema jer ovo nije ista priča kao što je bila, a to je launcher koji verujem da dolazi ovoga puta, i ne niko nas ne tera da visimo po celi dan u ovim godinama života, ali kada poželiš da uđeš da to bude uživanje i bez nervoze, to je nešto što je potrebno, jednom je lepo rekao jedan član zajednice, ,,toliko smo toksična zajednica da je nezdravo’’ ne baš ovim rečima ali je to suština, zar ne?

Offline Amaru

• Cuore Sportivo
  • *
Podrska
I nadam se da cu se i ja vratit na server uskoro

Sjecam se u pocetku 2010 2011 to je bilo uzivancija igrat i to nije bio samo DM ljudi su rpali
« Zadnja izmjena: 06.01.2022, 12:06:09 od Amaru »
Amaru Shakur × Spasioc[7]
Ex.GSF Leader
LB Friend

2010-2021

Offline нαятєz

• Those who want respect, give respect.
  • *

Dobar si i ispa onda. rofl: rofl:

Najs idemo ekipa

Ovo sam pjan pisao pa sam malo vise emotivan bio roll:
Arthur Shelby

Offline Sebo

• Sebo Infernal
  • *

Offline Amaru

• Cuore Sportivo
  • *
Bilo bi dobro da se napravi nesto na bazi starog GFa tj. Geforca statini momci znaju za taj server rp server najpoznatiji bio na balkanu nebi bilo lose da se na toj bazi napravi nesto
Ali u svak9m slucaju da je vise rp nego dm
Amaru Shakur × Spasioc[7]
Ex.GSF Leader
LB Friend

2010-2021

Offline Randall™

• *
Samo jako momci
Hitman Agency

Police Department Legend
ex. Game Admin

Online ʏᴏᴜɴɢ ᴋɪɴɢ

• #ꜰʀᴇᴇᴅᴇᴍʙᴏʏᴢ
  • *
Puna podrška od mene. Svaka čast za administraciju.

Ex. Hitman Agency, Yakuza Mafia, Grove Street & Vagos Gang Leader
Ex. Ultra, Global & Game Administrator & Elite Member
~ Community member since 2011. ~

Gepek_Ubica

Samo jako momci, imate brend a to je pola uspjeha.
Druga polovica uspjeha je tajna rcon komanda /Gopi, koji god head je iskoristio, na otvaranju mu je bilo 200+ igrača.  :D  rofl: