Los Balkan
Los Balkan ® 2010-2022

[ARHIVA]

0 Članova i 7 Gostiju pregledava ovu temu.

Online Nervozni

• Capo di tutti
  • *
    • Spol:Muški

Offline maki

• Ne znas me , znam te
  • *
    • Spol:Ženski
Hvala vam sto ste uzeli zajednicu, jer da niste ja bi juce skocio sa avaza. (raspad sistema)
MOJ ZIVOT JE LOS BALKANNNNN , los los los balkan na sceni je prava dominacija.
Maki Luxworth || EUROPSKI PRVAK U ŠAHU♖
CONTIJEV BRAT I POMOČNI SKRIPTER  ♕
VLASNIK SEKTE ~ BLOOD LUST
QUITO IG OSTO NA FRM FRM FRM ♙
BUDI KAO NIXA ZIZU ♘
PRODAJMO DUŠU LOS BALKANU || EX. LB MAPPER ♔

Offline Sᴇʀɢᴇ

• Ballas
  • *
Puna podrska, ne smijemo dozvoliti da se LB ugasi posle toliko godina.

Offline S0prano

• *
Momci sretno u radu i pamet u glavu  x)

× @ MIKE SOPRANO 2016 - 2020 ×
× LOS BALKAN MEMBER SINCE: 2013 - 2020×
× EX. MARKETING TEAM & GROVE STREET LEADER ×

Offline Miky

• *

Online James Gotti

• a.k.a Botti
  • *

Offline rahma46

• lilium bosniacum
  • *

Online Skills 3

• www.krdul.com
  • *
Ne želim biti negativac ili nešto ali možda je vrijeme da se suoči s realnošću.

Zadnjih 5 godina na serveru je veći broj odlazaka nego dolazaka i ova zajednica živi na starim igračima. Ja sam bio među mlađim igračima ovdje uvijek a eto sad i ja imam neke obaveze i ne bih mogao igrati i da hoću.

Ova zajednica je spojila mnogo ljudi i to je ono najbitnije, iskoristite brend Los Balkana koji ima kao zajednica a samp server ostavite sa strane ili makar nemojte ulazit s velikim očekivanjima i velikim obećanjima jer ćete samo sebe i druge razočarati. Nikakva ružna osjećanja ne stoje iza poruke, bio bih sretan da LB uvijek ima svojih 150 igrača koje je imao nekad stalno ali to je (skoro) nemoguće.

Marko, znamo se 7 godina i znam da si dobar u tome što radiš, ako napraviš mod kao na BS biće super ekipi samo, bojim se, prekasno je za takvo nešto.

LB je izgubio svoje neke vrijednosti koje je imao još kad je prekra prvi put obrisao forum pa kasnije i kad je neka novija historija napisana i ona bi bila obrisana s novim vlasnicima. Znam da ste vas dvojica drukčiji, budite dobro.

Možda je pravi Los Balkan prijatelji koje smo napravili usput.

Moj jedini ozbiljni post ❤️
« Zadnja izmjena: 09.01.2022, 00:25:51 od Skills 3 »

Offline green fella

• cosa nostra
  • *
Kiki Tenja za admina

Despertaste tu casi dormida Me querias decir no se que cosa.

Offline D3xZ3R

• Exe.cs
  • *

Zadnjih 5 godina na serveru je veći broj odlazaka nego dolazaka i ova zajednica živi na starim igračima. Ja sam bio među mlađim igračima ovdje uvijek a eto sad i ja imam neke obaveze i ne bih mogao igrati i da hoću.

Ova zajednica je spojila mnogo ljudi i to je ono najbitnije, iskoristite brend Los Balkana koji ima kao zajednica a samp server ostavite sa strane ili makar nemojte ulazit s velikim očekivanjima i velikim obećanjima jer ćete samo sebe i druge razočarati. Nikakva ružna osjećanja ne stoje iza poruke, bio bih sretan da LB uvijek ima svojih 150 igrača koje je imao nekad stalno ali to je (skoro) nemoguće.

Marko, znamo se 7 godina i znam da si dobar u tome što radiš, ako napraviš mod kao na BS biće super ekipi samo, bojim se, prekasno je za takvo nešto.

LB je izgubio svoje neke vrijednosti koje je imao još kad je prekra prvi put obrisao forum pa kasnije i kad je neka novija historija napisana i ona bi bila obrisana s novim vlasnicima. Znam da ste vas dvojica drukčiji, budite dobro.

Neka momci rade svoj posao, ekipa je fina među crvenim tako da neka samo rade i trude se mi smo tu da ih podržimo, pa kolko god nas ima ima nas.

Bitno da oće da imaju želju da rade i trude se za ovo i svaka čast na tome.
« Zadnja izmjena: 09.01.2022, 01:51:05 od D3xZ3R »

© Johnny Gallardo (2016 - 2021)
ex. Nadzornik Zahteva za unban & Savetovanja
ex. Nadzornik Forum Moderatora
ex. Nadzornik Leader Team
ex. Nadzornik Admin Team
ex. Global Moderator
ex. Ultra Admin
ex. Head Admin

Offline мя.fαяє

• *

👏
Faris Cappone
2013 - 2021

Offline Arrius

• MILI BLINDA MIRIJEVO ZVEZDARA
  • *

Online Msmith

• www.los-balkan.com
  • *
Bitno je imati volju i želju. Sretno!
Marko Smith
Ex. Fabio Morrison

Offline rock.escobar

• "Zemlja ne pripada čovjeku,čovjek pripada zemlji"
  • *
Puna podrška od mene. Svaka čast za administraciju.

Sretno momci, podrška naravno, a LCN đe jeee :D  :(
« Zadnja izmjena: 09.01.2022, 14:57:20 od rock.escobar »
EX LEADERS : LA COSA NOSTRA x2 2015/16/2020